KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292143
nr 1629 2143
Marta Eugenia Cortés, Bolivia. Signerad, daterad -97, oramad. Olja på duk, 84x65 cm
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:47:19
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer